Neler Yapıyoruz ?

Sosyal Medya

Sosyal Medya’da hesaplarınızın göz alıcı içerik ve tasarımlarla kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde yönetiyoruz.

Web Tasarım & Yazılım

Benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapıyor ve bu prensip ile size özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Grafik Tasarım

Alanında yetkin ekibimizle kaliteli konseptler geliştiriyor markanızı ileriye taşımanın ilk adımlarını atıyoruz.

Prodüksiyon

Animasyon, Kurgu ve Montaj Çalışmaları, Fotoğraf, Video ve Reklam filmi çekimlerinizi yapıyor ve göz alıcı içerikler ortaya koyuyoruz.

Baskı Hizmetleri

Baskı işlerinizi titizlikle takip ediyor, kaliteli bir baskı sürecinden sonra zamanında elinize ulaşması için çaba gösteriyoruz.

Medya Planlama

Televizyon, Radyo, Gazete, Açık Hava Reklamcılığı ve Dergi gibi alanlarda ihtiyacınıza yönelik çalışmaları kaliteli bir şekilde yapıyoruz.

Marka Yönetimi

Markanıza değer katacak projelerle; hedef kitlenize uygun ve sonuç odaklı fikirler sayesinde markanızı her platformda temsil ediyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanızın görsel imajının yanında kültürünü ve felsefesini de büyütüyoruz. Oluşturduğumuz kurumsal kimlik ile markanızı dikkat çekici hale getiriyor ve zirveye taşıyoruz.

Google Adwords & SEO

Web siteniz için daha çok trafik yaratarak potansiyel müşteri bulmanızı sağlayacak Google reklamları ile rakiplerinizi ekarte ederek sektörünüzde fark yaratmanızı sağlıyoruz.
İletişim

Bize Ulaşmak Çok Kolay

TELEFON NUMARAMIZ

+90 850 241 8656

E-MAİL ADRESİMİZ

iletisim@trideadigital.com

Ortak Çalışma

Müşterilerimiz ile ortak çalışmalar yaparak ihtiyaçlarını birlikte tespit ediyor, efektif stratejiler ile bu ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor ve hizmetin her aşamasında müşterilerimizle ekip olarak hareket ediyoruz.

Strateji Belirleme

Firmanız ile alakalı gerçekleştireceğimiz uygun ve kaliteli proje için deneyimli ekibimizle toplantılar yapıyor, sizin için en uygun stratejiyi üretiyor ve bu strateji ışığında projeyi gerçekleştirmek için işe koyuluyoruz.

Yeni Fikirler

Efektif çalışma misyonunu ve gelecek vizyonu ile müşteri ekibinin bir parçası gibi çalışıyor, hedefleriniz doğrultusunda belirlediğimiz özgün fikirlerle kaliteyi sizlere sunuyor ve piyasada fark yaratmanıza katkıda bulunuyoruz.