Hakkımızda

Tridea Digital

360° Reklam Ajansı

  • Reklam ve tanıtımın her alanında 2014 yılından beri hizmet vermekte olan Tridea Digital, müşterilerinin kapısının çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip zaman, emek ve para kaybı yaşamadan en doğru çözüme kavuşmasını amaçlamaktadır.
  • Tridea Digital olarak, alanında uzman ve deneyimli kadromuzla dünya çapındaki trendleri yakından takip ediyor ve bunu müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sunduğumuz Online ve Offline hizmetlerde her zaman en son teknoloji ve teknikleri kullanarak, çalıştığımız firmalar tarafından talep edilen hizmetlerin kusursuz bir şekilde teslim edilmesini garantiliyoruz. Geliştirdiğimiz reklam ve pazarlama projelerini optimum maliyetlerle en efektif çözümler halinde sunuyoruz.
  • Sıfırdan bir marka oluşturmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da seviyoruz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları ve bambaşka yolları hızla kat etmekte oldukça hünerliyiz. Sizin paranızı kendi paramız gibi görüyor ve heba etmiyoruz. Biliyoruz ki; bizi arayan her müşterimizin hedefinde ulaşmak istediği bir nokta, gönlünde ise rakip olmak istediği markalar vardır.
  • Biz, eskinin sağlamlığına, yeninin heyecanına inanlardanız. Sektörün kanayan yarası olan güvensizliğin ve samimiyetsizliğin yerini güven ve karşılıklı hoşgörünün alması için her zaman müşterilerimiz ile el ele çalışmaktayız; genişleyen müşteri potansiyelimiz bu konudaki başarımızın bir kanıtıdır…

Ortak Çalışma

Müşterilerimiz ile ortak çalışmalar yaparak ihtiyaçlarını birlikte tespit ediyor, efektif stratejiler ile bu ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor ve hizmetin her aşamasında müşterilerimizle ekip olarak hareket ediyoruz.

Strateji Belirleme

Firmanız ile alakalı gerçekleştireceğimiz uygun ve kaliteli proje için deneyimli ekibimizle toplantılar yapıyor, sizin için en uygun stratejiyi üretiyor ve bu strateji ışığında projeyi gerçekleştirmek için işe koyuluyoruz.

Yeni Fikirler

Efektif çalışma misyonunu ve gelecek vizyonu ile müşteri ekibinin bir parçası gibi çalışıyor, hedefleriniz doğrultusunda belirlediğimiz özgün fikirlerle kaliteyi sizlere sunuyor ve piyasada fark yaratmanıza katkıda bulunuyoruz.

Müşteri Portföyü

Proje Çalışması

Tamamlanan Projeler

Mutlu Müşteriler